• 1

Uudised

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele tulevad 3.-7. mail kooli kontaktõppele 1.-4. ja 9. klassi õpilased. 9. klassi õpilaste kontaktõppe tunniplaanist on välja jäetud muusikaõpetus, liikumisõpetus ja kunstiõpetus, neid õppeaineid õpivad õpilased 3.-7. mail distantsõppe vormis. 
5.-8. klassi õpilastest tulevad kooli vaid need, keda on kutsustud. 
 
Bussid liiguvad endise graafiku alusel. 
 

Esmaspäev

Kellaaeg Tund 1. klass 2. klass 3. klass 4. klass 9. klass
8.30-9.15 1 Matemaatika Muusikaõp Muusikaõp Kunst Matemaatika
  9.25-10.10 2 Eesti keel Loodus Loodus Eesti keel Matemaatika
10.20-11.05 3 Muusikaõp Eesti keel Eesti keel Loodusõp Kirjandus
11.25-12.10 4 Kunst/ tööõp Robootika Matemaatika Muusikaõp Eesti keel
12.30-13.15 5   Kunst/tööõp Kunst/tööõp Matemaatika Eesti keel
13.30 – 14.15 6          
14.25 – 15.10 7          

 

Teisipäev

Kellaaeg Tund 1. klass 2. klass 3. klass 4. klass 9. klass
8.30-9.15 1 Eesti k eel Matemaatika Eesti keel Inglise keel Ajalugu
  9.25-10.10 2 Matemaatika Inglise keel  Matemaatika Võru keel Ajalugu
10.20-11.05 3 Liikumine  Liikumine  Inglise keel Matemaatika Keemia 
11.25-12.10 4 Kunst Inimeseõp Inimeseõp Inglise keel Vene keel
12.30-13.15 5     Liikumine  Liikumine  Inglise keel
13.30 – 14.15 6         Inglise keel

 

Kolmapäev

Kellaaeg Tund 1. klass 2. klass 3. klass 4. klass 9. klass
8.30-9.15 1 Eesti keel  Eesti keel Matemaatika Suhtlemine Inglise keel
  9.25-10.10 2 Eesti keel Loodusõpetus Eesti keel Eesti keel Ühiskonnaõp
10.20-11.05 3 Loodus Eesti keel Inglise keel Eesti keel Ühsikonnaõp
11.25-12.10 4 Kunst Matemaatika Eesti keel Matemaatika Füüsika
12.30-13.15 5   Kunst/tööõp Kunst/tööõp Tehnoloogia P Keemia
Käsitöö T
13.30-14.15 6     Loodus Tehnoloogia P Bioloogia 
Käsitöö T
14.25 – 15.10 7          

 

Neljapäev

Kellaaeg Tund 1. klass 2. klass 3. klass 4. klass 9. klass
8.30-9.15 1 Eesti keel Matemaatika Matemaatika Inglise keel Matemaatika
  9.25-10.10 2 Eesti keel Eesti keel Liikumine Liikumine Matemaatika
10.20-11.05 3 Liikumine Liikumine Eesti keel  Loodusõpetus Geograafia
11.25-12.10 4 Matemaatika Eesti keel Inglise keel Eesti keel Füüsika 
12.30-13.15 5   Kunst/tööõpetus Kunst/tööõpetus Matemaatika Vene keel 
13.30 - 14.15 6         Vene keel 
14.25 – 15.10 7          

 

Reede

Kellaaeg Tund 1. klass 2. klass 3. klass 4. klass 9. klass
8.30-9.15 1 Matemaatika Matemaatika Eesti keel Muusika Matemaatika
  9.25-10.10 2 Liikumine Liikumine Matemaatika Matemaatika Kirjandus
10.20-11.05 3 Muusika Eesti keel Liikumine Liikumine Eesti keel
11.25-12.10 4 Eesti keel  Muusika Muusika Eesti keel Geograafia
12.30-13.15 5 Mudilaskoor Mudilaskoor Mudilaskoor Mudilaskoor Bioloogia