Käitumisjuhend eriolukorras

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga palun jälgige, et laps/lapsed viibiksid koduõppe perioodil kodus ja peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Viibimine rahvarohketes kohtades, külaskäigud ja sõpradega kohtumised on oht kõigi tervisele.

Igasugused kokkusaamised ja kogunemised on keelatud!

Nakkuse vältimiseks ära kutsu sõpra/sõbrannat koos õppima, koos jalutama või õues mängima.

Ühtlasi palume anda teada õpilastest, kes koolipäeva ajal kogunevad või muul nakkust levitaval viisil aega veedavad, direktori meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või sõnumina telefonile +372 5174578.

Värskes õhus liikumine on vajalik!

Tehkem seda koduaias või vabas looduses üksi või oma pere seltsis.

Olge terved!

eKooli töös esineb tõrkeid

Ametlikult on teada antud, et eKooli töös on hetkel tõrked kuna kasutajate koormus on tõusnud ca 20 korda. Kui te ei pääse eKooli sisse siis oodake veidi ja proovige mõne aja pärast uuesti.
Palve kõikidele õpilastele: Kontrollige ka oma kooli e-maile! Õpetajad võivad teile ka e-posti teel infot saata. Kui on probleeme kooli e-postkasti sisselogimisel, siis võtke ühendust kooli IT-juhi Alariga telefonil +372 5783 7225.

Distantsõpe 13.-27.03.2020

Vabariigi valitsuse kriisikomisjoni otsusega on Eestimaa koolid distatsõppel kuni uue korralduseni. Seetõttu palume kõikidel õpilastel järgida koolipoolseid korraldusi.

*Õppetöö pannakse eKooli üles kodutööna vastavalt kehtivale tunniplaanile.

*Kodutöö peab olema tehtud õpetaja poolt määratud tähtajaks (kodutöö kuupäevaks).

*Kui õpilasel tekib kodutööga küsimusi, siis saab ta õpetajaga suhelda meili teel.

*Õigeks ajaks tegemata kodutöö märgitakse eKooli päevikus X-ga.

*Kirjalikke töid palub õpetaja pildistada ja saata oma meilile. Meiliaadressid on kooli kodulehel kontaktides:  https://www.haanja.edu.ee/index.php/koolist/kontakt

*Palume püsida kodus, vältida rahvarohkeid kohti, mitte minna külla. Küll aga palume käia palju õues ja liikuda looduses.

HOIAME END JA TEISI! OLEME TERVED!