Töötajad

Kooli töötajad

Nimi Töökohustused E-post, telefon
Alar Voomets IT administraator, informaatika 5. ja 7. kl, robootika 2. kl, robootika- ja IT ring, huvijuht (fotokroonika) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Anne Heier Klassiõpetaja, 1. kl juhataja, 4. kl matemaatika ja loodusõpetus, väärtuskasvatuse ring, huvijuht This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Helve Kukk 2./3. kl loodus- ja inimeseõpetus, 4. kl kunst/tööõpetus, 2. kl kontaktisik This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kadri Parts Liikumisõpetus/ujumine, treener, NK/KT rühmavanem, 6./9. klassi juhataja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kersti Aasa Käsitöö, kunstiõpetus, ajalugu, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, 4. kl suhtlemine, TEK koordinaator, 7. kl juhataja, käsitööring, HEV koordinaatori KT This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kersti Leit Eesti keel ja kirjandus, võru keel 4. ja 5. kl, meediaõpetus 8. kl, kooli raamatukogu, võru keele, näite- ja luulering This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Leelo Viidu Loodusõpetus 5.-7. kl, bioloogia, füüsika, keemia, geograafia, 8. kl juhataja This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Merilin Sarapuu Inglise keel, 4./5. kl juhataja, huvijuht (ÕE), ERASMUS+ projektijuht This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
517 4578

Lasteaia töötajad

Tugispetsialistid

Nimi Töökohustused E-post, telefon
Eda Sing Pereõde, teenindab õpilasi neljapäeviti kell 9-14 perearstikeskuses This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
787 8849
Laivi Org Psühholoog teenindab õpilasi neljapäeviti koolimajas või Haanja teenuskeskuse 2. korruse nõustamiskabinetis.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
5916 5099
Liivia Horn Logopeed teenindab õpilasi E, T, N Haanja majas, K Ruusmäe lasteaiarühmas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Merle Piiskop Sotsiaalpedagoog teenindab õpilasi teisipäeviti koolimajas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
5854 7429